HIGHLY SEDATED ORCHESTRA

HIGHLY SEDATED ORCHESTRA

HIGHLY SEDATED ORCHESTRA

Liepos 21 d.

Vienas geriausių muzikos prodiuserių Lietuvoje Leon Somov jau antrus metus daugiau laiko praleidžia Stokholme nei Lietuvoje. Čia kartu su švedų elektroninės muzikos grupe „Highly Sedated“ jis pasinėręs į kūrybą, o jos vaisius liepos 21 d. pristatys ir Lietuvos klausytojams.

Leonas kartu su „Highly Sedated“ grupės nariais Patricku Ray, Verneriu Westlundu, Sebastianu Dollingeriu ir Hannesu Soderlundu siekia pasaulinės šlovės ir šis tikslas pamažu pildosi. Praėjusiais metais grupė pasirašė sutartis su garsiojo švedų didžėjaus Steve Angello prodiuserine kompanija „Size records“ ir dar 2016 metais klausytojams pristatė du singlus – „Existence“ bei „Got Some Water“. Grupės koncertas praėjusių metų pabaigoje skambėjo ir BBC radijo eteryje, Steve Angello laidoje.

https://www.youtube.com/watch?v=gx_SF_KrxKc

Valdovų rūmų kieme kuriama elektroninė muzika šįkart suskambės netradiciniame derinyje – ją papildys klasikiniai skambesiai. Pirmą kartą prie Leono iš jo kolegų iš Švedijos projekto prisijungs ir Lietuvos kamerinis orkestras, diriguojamas Modesto Pitrėno. Kartu jie pristatys projektą „Highly Sedated in Orchestra“.

„Kasmet ieškome įdomių ir negirdėtų pasirodymų formatų, kurie atvertų naujas galimybes atlikėjams bei stebintų susirinkusius klausytojus. Praėjusiais metais scenoje su Lietuvos kameriniu orkestru pasirodė viena populiariausių atlikėjų Jazzu, kuri šiemet festivaliui ruošia naują programą, o šįkart orkestro partneriu taps jos scenos bendražygis – Leonas. Tikime, kad „Highly Sedated in Orchestra“ koncertas lankytojams taps ne tik puikiu atradimu, bet ir netikėtu vakarėliu po atviru dangumi”, – žada festivalio iniciatorius Valdas Petreikis