Linas Adomaitis & G-strings & E. Buožis

Linas Adomaitis & G-strings & E. Buožis

Linas Adomaitis & G-strings & E. Buožis

Liepos 20 d.

estivalio lankytojai liepos 20 d. turės galimybę pamatyti ir išgirsti naują Lino Adomaičio ir Vokietijos styginių kvinteto „G-Strings“ projektą. Atlikėjai kartu pristatys muzikinę programą, kurią 2016-ųjų rugsėjį atliko Vokietijoje ir kuri sulaukė pilnų salių žiūrovų bei gausių jų aplodismentų.

 

Linui Adomaičiui šių metų koncertai – ypatingi. Vienas populiariausių Lietuvos atlikėjų mini savo muzikinės karjeros 20-metį. Praėjusių metų lapkritį atlikėjas įgyvendino seną savo svajonę – išleido pirmąją vinilinę plokštelę, kuriame įrašyti jo albumo „Laiko mašina“ kūriniai. Šiuo metu dainininkas įrašinėja jubiliejinį albumą, kuris turėtų pasirodyti jau rudenį.

 

Kartu su žymiu Lietuvos atlikėju pasirodys ir „G-Strings“ grupė. Smuikais koncerte gros Stefan Pintev, ir Rodrigo Reichel, altu – Jan Larsen, kontrabosu Frank Skriptchinski, o violončele – Šiaurės Vokietijos radijo (NDR) orkestro violončelių koncertmeisteris Vytautas Sondeckis.

Prie G-Strings ir Lino Adomaičio savo meistriškumu prisideda džiazo pianistas Egidijus Buožis, sukaupęs didelę patirtį scenoje, išleidęs 7 albumus, bendradarbiavęs su garsiausiais muzikantais ir pelnęs solidžių apdovanojimų Lietuvoje ir užsienyje. Intriguojantis faktas: E.Buožis yra Lietuvos Gineso rekordininkas, atlikęs ilgiausiai trukusį vienos kompozicijos džiazo rečitalį.

Valdovų rūmų kieme po atviru dangumi klausytojams pristatomoje programoje skambės džiazo standartai, autorinės „G-Strings“ kompozicijos bei neįprastai atliekami garsūs užsienio hitų perdirbiniai – nuo Elvio Presley iki Prince ir šiuolaikinių atlikėjų kūrinių.