Septintą festivalio vakarą žiūrovų širdies stygomis gros džiazo ir roko gitaros virtuozas Alo Di Meola. Regis, kiekvienas žmogus, balsas ar instrumentas turi savo galimybių ribas, tačiau patekusi į geras rankas gitara gali nustebinti net visko mačiusius. Virtuoziškumas, talentas ir meistriškumas nuo nuostabios lyrikos iki Lotynų Amerikos muzikos, džiazo, roko ir klasikos atspindžių.

Tobulas meistriškumas, kai grojimo greitis neužleidžia vietos nuogam jausmui, gili skirtingų muzikos stilių pajauta – tai išskirtiniai gitaros genijaus A. Di Meolos atlikimo bruožai. Darnūs bei gaivūs gitarų sąskambiai, originalios kompozicijos ir muzikos žanrų įvairovė nepaliks abejingų.

Italų kilmės Alas di Meola yra prestižinio „Grammy“ ir daugelio kitų svarbių apdovanojimų laimėtojas. Atlikėjas nuolat pelno kritikų liaupses už savo grojimo technikas elektrine ir akustine gitaromis. Gitaros virtuozas taip pat jau penkis kartus laimėjo žurnalo „Guitar Player“ geriausio džiazo gitaristo titulą ir kitus apdovanojimus už atlikimą akustine gitara, studijinius darbus. O 2015 m. jis buvo pagerbtas ypatingu Mileso Daviso vardo prizu už nuopelnus džiazo muzikai. Gitaros profesionalas savo diskografijoje turi daugiau nei 20 solinių albumų, yra surengęs daugybę pasaulinių turų, pasirodęs svarbiausiose didžiųjų miestų koncertų salėse, koncertavo ryškiausiais pasaulio atlikėjais, tokiais kaip Luciano Pavarotti, Stevie Wonder ir kiti.

Mecenatas:

Frame