Eiti prie turinio

FUTURE CELLO

Vilnius, Valdovų rūmai
Kaina
24 

„FUTURE CELLO“: ATEITIS DABAR

Antrąjį „Midsummer Vilnius“ vakarą scenoje – šiuolaikiškas violončelės virtuozo Justo Kulikausko-„Future Cello“ šou. Meistriškai valdantis ne tik instrumentą, bet ir garso efektų pedalus, klasikinės violončelės skambesiui jis suteikia sintetinių erdvių, spalvų bei tekstūrų – tiesiog futuristišką ateities dimensijos pojūtį. 

Drauge su kviestiniais muzikantais, festivalio klausytojams „Future Cello“ ruošia naują programą. Joje – mistikos įkvėpta autorinė kūryba, populiari kino muzika ir meistriškai aranžuoti šokių muzikos hitai. Tai bus dinamiškas,  lyg pasivažinėjimas amerikietiškais kalneliais, performansas.

„Pasirodymas evoliucionuos tiek muzikantų kiekiu ant scenos, tiek muzikos stiliumi, emocija bei intensyvumu. O pabaigoje tikiuosi pastatyti klausytojus ant kojų, skambant šiuolaikiniams šokio ir pop muzikos kūriniams, tokiems kaip „Alors On Danse“, „Intoxicated“ – atskleidžia J. Kulikauskas. 

FUTURE CELLO

Prie „Future Cello“ prisijungs ir būrys talentingų Lietuvos atlikėjų – Aurimas Galvelis (gitara, efektai), Karolis Šarkus (saksofonas), Klementina Venciūtė (smuikas), Džiugas Daugirda (Būgnai/Perkusija) ir kt.

J. Kulikauską žavi kosmosas, mistika, Sci-Fi žanras, ir tai, paties atlikėjo teigimu, atliepia jo kuriamo  performanso atmosferą.

Atlikėjas yra išleidęs 4 solinius albumus bei koncertavęs su įvairiais kolektyvais Europoje, JAV ir Azijoje. Ketvirtasis jo albumas, išleistas bendradarbiaujant kartu su prodiuseriu Tom Evans iš Jungtinės Karalystės, skamba televiziniuose serialuose bei filmų anonsuose Jungtinėse Amerikos Valstijose.

FUTURE CELLO

Vilnius, Valdovų rūmai
Kaina
24 

Kiti renginiai

Renginių nėra