Eiti prie turinio

FINK ORCHESTRA

Vilnius, Valdovų rūmai
Kaina
49 

Liepos 21-ąją Valdovų rūmų Didžiajame kieme karaliaus „Fink“. Kartu su maestro Modesto Pitrėno diriguojamu Lietuvos kameriniu orkestru (LKO) jie atliks geriausias visų laikų savo dainas. Ekskliuzyvi tarptautinė kolaboracija – pirmą kartą ir tik „Midsummer Vilnius“ festivalio formate!

Hipnotizuojančiuose „Fink“ kūriniuose bliuzo, roko ir folk magija įgyja elektroninės muzikos krūvį. Net ir melancholija joje pulsuoja taip, jog liūdesys vista šokiu, o praradimas – išsilaisvinimu, euforija. Ištikimi „Fink“ gerbėjai žino, jog skambesio produkcijos bei lyrinės minties esteto Fino Greenallo gyvi pasirodymai, kaip, beje, ir studijiniai įrašai, išsiskiria gyliu bei atlikimo kokybe.

Be to, apie šį kūrėją sklando legendos…

FINK ORCHESTRA

Kalbama, jog reivo „mekoje“, Berlyne, Finas vysto nišinį leiblą, orientuotą į minimal techno. O Londone jis garsėja kaip itin darbštus prodiuseris, kurį galima sutikti tarptautinėse studijose, tokiose kaip „Sony Music“, „Talkin’ Lound“ ir „DefJam“ (kalbama, jog būtent jis dirbo prie pirmųjų Amy Winehouse demo įrašų). Beje, Finas – tarptautiniu mastu pripažintas (dabar jau – eks) didžėjus, paskutinį savo setą sugrojęs 2003-iais metais.

Ir visa tai tiesa, tačiau… Didžiausias jo magnum opus yra „Fink“. „Niekas, ką darau, ką esu daręs anksčiau, nėra taip svarbu, kaip jausmas, kurį išgyvenu, kurdamas tokias dainas kaip „Fear is Like Fire“ ir „Perfect Darkness“, – sako Finas Greenallas.

Kaip ši, jautri, melodinga bei intymi „Fink“ muzika skambės vidurvasarį, atliekama miesto širdyje drauge su Lietuvos kameriniu orkestru? Nepraleiskite – patirkite savo ausimis.

FINK ORCHESTRA

Vilnius, Valdovų rūmai
Kaina
49 

Kiti renginiai

Renginių nėra