Eiti prie turinio

ALINA ORLOVA

Vilnius, Valdovų rūmai
Kaina
24 

Tai balsas, kuris sugrąžina į vaikystę. Nuplukdo į kinematografišką Paryžių. Švelniai (o kartais aistringai) įsupa į nostalgiškas rudenio spalvas. Liepos 25-tąją „Midsummer Vilnius“ scenoje – Alina Orlova su grupės nariais Adu Gecevičiumi ir Pauliumi Vašku, lydima pučiamųjų kvinteto ir violončelės.

„Midsummer” festivalyje surengsime pirmąjį mūsų koncertą atvirame ore, Vilniuje. Mums tai – ypatingas įvykis, nes iki šiol ši koncertinė programa tokiu sąstatu gyvai skambėjo tik vieną kartą. Pasirodymo metu planuojame ir kelias naujų, visai neseniai gimusių dainų premjeras. Labai lauksiu visų, kam artimas šviesus ilgesys ir stebuklo troškimas“, – sako žinoma atlikėja.

Specialiai šiam festivaliui A. Orlova ruošia audiovizualinį performansą, kuris suteiks naujo gylio jos atliekama muzikai: „Kursime paslaptingą ir pasakišką vasarvidžio nakties sapno nuotaiką, pasitelkdami įvairias vizualines priemones. Kviečiu visus, kurie neabejingi poetiniam ir atmosferiniam muzikos skambesiui, kartu atšvęsti šį magišką vasaros laiką.“

Šventiniame koncerte Vilniuje A. Orlova pristatys programą, apjungiančią žinomiausius kūrinius bei dainas ir iš visai neseniai pasirodžiusio naujojo albumo „Laumžirgiai“, kuris jau rado kelią į klausytojų širdis. 15 metų kurianti bei koncertuojanti dainų autorė Lietuvoje pasirodo ne itin dažnai, todėl kiekvienas susitikimas – jaukus stebuklas.

ALINA ORLOVA

Sakoma, kad naujausias jos albumas „Laumžirgiai“ – minimalistinis, mąslus ir atmosferinis, gyvo, lengvai psichodelinio skambesio, į pasaulį žvelgiant tarsi iš laumžirgio skrydžio. Jame – pastarųjų kelerių metų jausmai, mintys, metaforos ir klausimai.

Pučiamųjų kvintetas: Danielius Daubaras (eufonija), Kristupas Gikas (fleita), Mėta Gabrielė Pelegrimaitė (fleita), Salomėja Kalvelytė (fleita) ir Simonas Kaupinis (tuba).

Violončelininkas : Tomas Ramančiūnas.

Nuorodos:

_____

Alina Orlova – LAUMŽIRGIAI (full album)

https://youtu.be/mfMbYncsFw0

Alina Orlova – LAUMŽIRGIAI MĖLYNI (official video)

https://youtu.be/UexxtA2hjmY

ALINA ORLOVA

Vilnius, Valdovų rūmai
Kaina
24 

Kiti renginiai

Renginių nėra