Eiti prie turinio

GARBANOTAS.

Stygos dangaus

Vilnius, Valdovų rūmai
Kaina
22 

Priešpaskutinį festivalio „Midsummer Vilnius“ vakarą scenoje širdį atiduos romantiško alternatyvaus roko poetai – „Garbanotas“. Liepos 27-ąją jie pasirodys neįprasta, iki šiol negirdėta sudėtimi – drauge su styginių kvartetu ir arfomis.

„Miesto ir gamtos gyvybės įkaitintą vasaros vakarą suvirpinti orą stygomis ir iš pačios miesto širdies į dangų paleisti gražiausias mūsų dainas – – – pritariant smuikams, violančelėms ir arfoms. Prikelti seno miesto prisiminimus ir supinti juos su šiandienos gyvenimu. Ar gali būti kas geriau? Grynas vasarvidžio nakties sapnas”, – tokią pasirodymo viziją regi grupė „Garbanotas“.

Valdovų rūmų kieme skambės kūriniai iš naujausio pilno metro albumo „Kūnas dangaus“, kurie klausytojus panardins į svaigią lengvosios muzikos ir poezijos ekstazę.

Per kiek daugiau nei dešimtmetį kolektyvas išleido šešis studijinius albumus, surengė šių albumų pristatymo koncertus didžiuosiuose Lietuvos miestuose, svečiavosi 13-oje užsienio šalių.

GARBANOTAS.

Stygos dangaus

Jų pasirodymus stebėjo žiūrovai tokiuose festivaliuose, kaip „Great Escape” (Anglija), „Liverpool Sound City” (Anglija), „Ment Ljubljana” (Slovėnija), „Reeperbahn” (Vokietija), „Tallinn Music Week” (Estija), „Positivus” (Latvia), „Europavox” (Prancūzija).

Grupės „Garbanotas“ kūryba pilna įvairiausių emocijų – jų muzikoje skamba tiek liūdni tonai, tiek džiaugsmingi aidai. Įkvėpimo, kaip patys teigia, jie semiasi iš įvairių gyvenimo patirčių ir nekasdienių nutikimų.

Už savo muzikinę veiklą kolektyvas pelnė apdovanojimus Lietuvoje ir už jos ribų: Lietuvos T.Ė.T.Ė alternatyvios muzikos apdovanojimuose – „Metų roko grupės“ apdovanojimą (2013 m.), M.A.M.A apdovanojimuose – „Metų alternatyvos“ (2015 m.), „Tallinn Music Week” festivalyje Estijoje grupei buvo suteiktas „Publikos numylėtinio” (2016 m.) apdovanojimas.

Nacionalinis renginio transliuotojas LRT PLIUS

GARBANOTAS.

Stygos dangaus

Vilnius, Valdovų rūmai
Kaina
22 

Kiti renginiai

Renginių nėra