Trečias festivalio vakaras kabins giliausius jausminius klodus. Lietuvišką indie folk stiliaus grupę „Kamanių šilelis“ – verta išgirsti, pajausti ir pamatyti savo akimis. Pasirodyme skambės minimalistinė, ritmiška, švelniai psichodelinė ir visada tik iš širdies srūvanti muzika. Koncerte taip pat pasirodys keturių balsų ansamblis, kuris dainas praturtins naujomis aranžuotėmis ir kaip tikros raganos papildys gyvybe ir energija.

Dainose – Kamilės Gudmonaitės, poeto Donaldo Kajoko ir lietuvių liaudies tekstai, apipinti šiuolaikiniais indie motyvais bei tradiciniais lietuvių ir kitų kultūrų instrumentais: dambreliais, sitara, didžeridu. Koncerte skambės ir visiems puikiai pažįstamos dainos, ir kūriniai iš naujausio grupės albumo „9“.

Šis duetas – režisierė Kamilė Gudmonaitė ir aktorius Mantas Zemleckas – dūzgia, kuria, skamba ir drauge auga jau daugiau nei dešimt metų. Kokias istorijas „Kamanių šilelis“ papasakos šį vidurvasarį?

2011 m. muzikinę veiklą pradėjęs menininkų duetas išleido tris albumus („Viskas teka“ – 2014 m.; „Namai“ – 2017 m., „9“ – 2020 m.) ir stebino drąsiai eksperimentuodamas su folkmuzikos stiliumi ir netradiciniais instrumentais. Pirmuosiuose koncertuose „Kamanių šilelis“ savo kūrinius atliko muzikuodami su namuose ar sode naudojamais įrankiais, o dabar jų kūryboje girdima ir elektronika. Pradžioje duetą pirmyn gynė paaugliškas maksimalizmas ir viskas sukosi tik apie meilę bei kūrybą. Šiandien tai du labai talentingi suaugę žmonės, savo kūryba kalbantys apie vidinius išgyvenimus ir įsiklausymo į tylą bei save svarbą.

Mecenatas:

Frame