TANGO PIAZZOLA:
Ieva Prudnikovaitė
07.20

Kol lėktuvai į karščiu, aistra ir skambiais ritmais alsuojančią Lotynų Ameriką vis dar kyla rečiau, MIDSUMMER VILNIUS dovanoja galimybę bent trumpam – vos vienam vakarui – iškeliauti už Atlanto ir Valdovų rūmų Didžiajame kieme mėgautis Argentinos kultūros grožiu.

Viena ryškiausių Lietuvos operos solisčių, vidinės ramybės, gyvo temperamento, subtilios elegancijos mecosopranas, išskirtinio tembro savininkė – Ieva Prudnikovaitė – žymiausiam visų laikų tango kompozitoriui Ástorui Piazzollai, šiemet švenčiančiam gimimo šimtmetį, liepos 20-osios vakarą dedikuoja ypatingą, ansamblio „4Tango“ akompanuojamą, programą.

Tradicinės tango muzikos novatoriumi vadinamas Ástoras Piazzolla su tango sujungė klasikinės bei džiazo muzikos elementus ir sukūrė vadinamąjį „naująjį tango“ (tango nuevo), o jo dėka XX amžiuje vykusios tango revoliucijos paveiktas šokis peržengė žanro ribas ir užkariavo didžiąsias scenas.

MIDSUMMER VILNIUS prodiusuotame projekte kartu su I. Prudnikovaite scenoje pasirodys Kristina Žebrauskaitė (akordeonas), Birutė Bagdonienė (altas), Donatas Bagurskas (kontrabosas) ir Feliksas Zakrevskis (fortepijonas). Jiems pritars smuikininkas Džeraldas Bidva ir perkusininkas Andrius Rekašius.

Koncerto metu žiūrovai scenoje išvys ir tango šokėjus, kuriems choreografiją kuria 2019 metų čempionai Londone ir Pasaulio tango čempionato Buenos Airėse Finalistai – Brigita ir Carlos Rodriguez.

Mecenatas:

Frame