18:00 VAL. KONCERTAS (PAPILDOMAS)

21:00 VAL. KONCERTAS

JUSTINAS JARUTIS

Sulaukus didelio žiūrovų susidomėjimo skelbiamas PAPILDOMAS Justino Jaručio koncertas liepos 23 d. 18:00 val., Valdovų rūmų Didžiajame kieme.

Liepos 23 d. vidurvasario šventėje savo muzika dalinsis Justinas Jarutis. Atlikėjas jau buvo kartą užlipęs ant festivalio Midsummer Vilnius” scenos, 2018 metais čia pasirodė kartu su grupe Freaks on Floor”. Šiais metais Valdovų rūmų didžiajame kieme, po atviru dangumi, Justinas Jarutis surengs solo pasirodymą.

Muzikantas ruošia išskirtinę programą, kurioje ne tik seniai pamiltos jo autorinės dainos, bet ir nauji, dar niekur negirdėti kūriniai, kuriuos festivalio žiūrovai išgirs pirmieji. Šiais metais atlikėjas debiutavo su lietuviška kūryba ir pristatė pirmąjį lietuvišką singlą Tavęs”, kuris jau užkariavo radijo stočių topus. Atlikėjas teigia net nepastebėjęs, kaip gimė dainos žodžiai lietuvių kalba, mat įprastai jam geriausiai sekasi kurti angliškai.

Romantiškojo atlikėjo Justino Jaručio pasirodymas – penktąjį kartą sugrįžtančio „Midsummer Vilnius“ festivalio, vyksiančio liepos 20 – 24 dienomis, dalis.  

Naujausias lietuviškas singlas „Tavęs“:

https://www.youtube.com/watch?v=Jtfe3IeQvhE 

Daugiau informacijos apie festivalį: www.midsummervilnius.com

MECENATAS