OPERA PO ŽVAIGŽDĖMIS

Solistas: EDGARAS MONTVIDAS

Lietuvos kamerinis orkestras, dirigentas MODESTAS PITRĖNAS

Finalinis „Midsummer Vilnius“ festivalio renginys – jau tradicija tapusi „Opera po žvaigždėmis“. Liepos 24 dieną išskirtinį koncertą surengs ir savo asmeninį jubiliejinį 20-ąjį kūrybinį sezoną paminės operos solistas Edgaras Montvidas kartu su Lietuvos kameriniu orkestru, diriguojamu Modesto Pitrėno. 

Londone gyvenantis atlikėjas, savo balsu žavėjęs žiūrovus „Covent Garden“, Milano „La Scala“ ir kitose žymiausiose operos scenose, nekantrauja sugrįžti į Lietuvą ir atlikti gražiausias operų arijas, kurių kelioms aranžuotes specialiai ruošia kompozitorius Jievaras Jasinskis. 

Be festivalio bendražygių Modesto Pitrėno ir Lietuvos kamerinio orkestro jau neįsivaizduojamas „Midsummer Vilnius”. Per ketverius festivalio gyvavimo metus scenoje kartu Lietuvos kameriniu orkestru pasirodė Asmik Grigorian, Andrius Mamontovas, Jazzu ir kt. žymiausi Lietuvos atlikėjai.

Šis ypatingas renginys taps penktojo „Midsummer Vilnius“ festivalio, vyksiančio liepos 20 – 24 dienomis sostinės Valdovų rūmuose, finaliniu akcentu.

Daugiau informacijos apie festivalį: www.midsummervilnius.com

MECENATAS