Festivalio saugumas

Unikalus miesto festivalis „Midsummer Vilnius“, kasmet vidurvasarį pažadinantis Valdovų rūmų didįjį kiemą, jau įsitvirtino sostinės kultūriniame gyvenime ir tapo neatsiejama vasaros mieste dalimi. Nuo 2016 metų organizuojamas festivalis kiekvienais metais ne tik auga lankytojų skaičiumi, bet ir nustebina naujais kūrybiniais sprendimais.

Atvirumas įvairiems scenos menų žanrams ir originalių kūrybinių iššūkių paieška – išskirtiniai festivalio bruožai, tapę vienais laukiamiausių jo akcentų. Kiekvienais metais žiūrovus nustebina netradicinio formato muzikiniai projektai, tiesiantys tiltus tarp klasikinės ir populiariosios muzikos žanrų. Festivalio scenoje jau skambėjo Andriaus Mamontovo muzika, atlikta kartu su Lietuvos kameriniu orkestru, grupė „Skylė“ surengė įspūdingą pasirodymą su choru „Ąžuoliukas“ ir kt.

Festivalio programoje – ne vien Lietuvos, bet ir žinomų užsienio atlikėjų vardai. Tarp jų – britų dainininkė Joss Stone, grupė „The Tiger Lillies“, Švedijos grupės „Little Dragon“ ir „Highly Sedated“, Armėnijos fortepijono virtuozas Tigranas Hamasyanas ir kiti. Vienas festivalio vakarų visuomet skiriamas „Operai po žvaigždėmis“. Valdovų rūmų kieme festivalis pristatė tokius tarptautinio pripažinimo sulaukusius atlikėjus kaip Asmik Grigorian, Charles Castronovo, Kostą Smoriginą ir kitus šio žanro grandus.

Nors gyvename pokyčių laikotarpyje, tai, kas geriausiai apibrėžia „Midsummer Vilnius“ festivalį, nekinta – liepos mėnesį žiūrovus pasitika ypatinga atmosfera, unikali erdvė ir itin laukiamas gyvo meno džiaugsmas.

Įprastai, kai miestas pasineria į vasaros kaitrą, pačioje Vilniaus širdyje įsikuria festivalis „Midsummer Vilnius“, kasmet išjudinantis sostinės pulsą muzikos ir meno ritmu. Valdovų rūmų vartai plačiai veriasi kiekvienam, ieškančiam turiningo atokvėpio ir tampa tikra atgaiva įvairių scenos menų gerbėjams.

Atvirumas įvairiems scenos menų žanrams ir originalių kūrybinių iššūkių paieška – išskirtiniai festivalio bruožai, tapę vienais laukiamiausių jo akcentų.

Festivalio saugumas

Mecenatas:

Frame