Ne kiekvienai muzikos grupei pavyksta užauginti kelias džiazo, fanko ir disko muzikos gerbėjų kartas, tris vokalistes ir scenoje gerbėjus rinkti daugiau nei dvidešimt metų. Tačiau šiluma, nuoširdumas, kokybiška muzika, tikslus atlikimas ir gebėjimas nuolat pateikti ką nors nauja, tikros muzikos mylėtojus priverčia aistringai laukti kiekvieno grupės „Saulės kliošas“ pasirodymo.

Liepos 21 d. MIDSUMMER VILNIUS metu „Saulės kliošas“ gerbėjų lauks staigmena – šokti, linguoti ar niūniuoti naujas ir gerai pažįstamas grupės dainas kvies specialiai festivaliui parengta programa ir jos ypatingas svečias – vienas žymiausių Lietuvos elektroninės muzikos kūrėjų Leonas Somovas, kurio rankomis paliesti kūriniai kartu su Justės Starinskaitės vokalu įgis naują ir netikėtą skambesį.

Prieš keletą metų keletą albumo „Energy“ dainų remiksavęs Leonas Somovas tąsyk sukūrė linksmą, nuotaikingą, pavasarišką skambesį. Niekad iki šiol kartu ant scenos nelipę muzikantai Valdovų rūmuose susirinkusiems klausytojams dovanos žaismingą, linksmą, kokybiškos muzikos ir garsų vakarą, padėsiantį pabusti iš sulėtėjusios kasdienybės ir pasikrauti optimizmo visiems likusiems metams.

Mecenatas:

Frame